O škole

MŠ

Naše mateřská škola je zřizována jako součást školy základní pod jedním ředitelstvím na adrese Drásov 167. 28. 9. 2014 Městys Drásov, zřizovatel školských zařízení v obci, dokončil a slavnostně otevřel novou budovu mateřské školy, v níž jsou nyní soustředěna všechna oddělení školky, dříve se nacházející ve třech vzájemně odloučených pracovištích.

V mateřské škole jsou děti vzdělávány v pěti heterogenních odděleních – Zajíčci, Včeličky, Koťátka, Žabky a Berušky, celková kapacita školky je 131 dětí. Soustředíme se na osobnostně orientovanou pedagogiku, naším cílem je všestranný rozvoj dětí, nalézání a podpoření jejich silných stránek a rozvíjení oblastí, v nichž potřebují podporu.

MŠ

Chcete -li se podívat, jak probíhala stavba nové krásné budovy mateřské školy, můžete video zhlédnout zde: http://www.youtube.com/watch?v=IXnQ1JERsi8&feature=youtu.be

Pokud chcete nahlédnout, jak to v naší mateřské škole vypadá, jste zváni do fotogalerie. Naživo pak nabízíme tuto možnost během dnů otevřených dveří,o nichž informujeme na webových stránkách. Zápis nových dětí do mateřské školy probíhá pravidelně v dubnu a v den zápisu je realizován i Den otevřených dveří.

Prezetace o MŠ - ve formátu pptx (14 MB)

Berušky

Koťátka

Koťátka Koťátka Koťátka Koťátka Koťátka Koťátka Koťátka Koťátka Koťátka Koťátka Koťátka Koťátka Koťátka Koťátka Koťátka Koťátka Koťátka Koťátka Koťátka